ON-LINE

На Рівненщині збільшується кількість випадків загибелі та травмування людей на роботі

вівторок, 26 квітня 2016
Крім того, багато робітників підприємств приховують свої легкі травми від інспекторів

Про це сьогодні на брифінгу, присвяченому Всесвітньому дню охорони праці, що відзначається 28 квітня, розповів перший заступник начальника управління Держпраці в Рівненській області Микола Нос.

– За минулий рік на виробництві померло чотири чоловіки, що стосується за чотири місяці поточного року, то таких вже смертей шість. Можна гіпотетично пов'язати ці смерті на виробництві зі стресом, в якому перебувають працівники, тому що серед потерпілих є водії-далекобійники, які тривалий час за кермом. Працюють в умовах стресу. Це приводить до серцево-судинних нападів і закінчуєтсья смертю на виробництві.

Тим часом, заступник голови Рівненської облради Олексій Бучинський зауважив, що керівники підприємств мають приділяти більше уваги своїм робітникам та дбати про їхнє самопочуття. А для цього треба створити відповідний мікроклімат на робочому місці та релаксуючі заходи. Також обов’язково дотримуватися перерв у роботі. Крім того, на брифінгу зазначили, що управління Держпраці регулярно слідкує за ситуацією на підприємствах Рівненщини та створює спеціальні комісії для розслідування нещасних випадків.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук

    У Рівному знайдено посвідчення водія на прізвище Ільчук Валерій. Власник документу омже...
  • Знайдено іноземні документи

    Сьогодні у Рівному в районі Ювілейний,  навпроти магазину Форд, знайдено іноземні...
  • Загублено документи на прізвище Шумський

    У Рівному в районі Боярки, на вулиці тувинських Добровольців загублено документи на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного