На Рівненщині збільшується кількість випадків загибелі та травмування людей на роботі

Крім того, багато робітників підприємств приховують свої легкі травми від інспекторів

Про це сьогодні на брифінгу, присвяченому Всесвітньому дню охорони праці, що відзначається 28 квітня, розповів перший заступник начальника управління Держпраці в Рівненській області Микола Нос.

– За минулий рік на виробництві померло чотири чоловіки, що стосується за чотири місяці поточного року, то таких вже смертей шість. Можна гіпотетично пов'язати ці смерті на виробництві зі стресом, в якому перебувають працівники, тому що серед потерпілих є водії-далекобійники, які тривалий час за кермом. Працюють в умовах стресу. Це приводить до серцево-судинних нападів і закінчуєтсья смертю на виробництві.

Тим часом, заступник голови Рівненської облради Олексій Бучинський зауважив, що керівники підприємств мають приділяти більше уваги своїм робітникам та дбати про їхнє самопочуття. А для цього треба створити відповідний мікроклімат на робочому місці та релаксуючі заходи. Також обов’язково дотримуватися перерв у роботі. Крім того, на брифінгу зазначили, що управління Держпраці регулярно слідкує за ситуацією на підприємствах Рівненщини та створює спеціальні комісії для розслідування нещасних випадків.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень