На Рівненщині завершилася акція «Небезпечний вантаж»

Працівниками Державтоінспекції перевірено 337 транспортних засобів, що перевозять небезпечний вантаж

На Рівненщині працівники Державтоінспекції завершили проведення профілактичних заходів, спрямованих на дотримання Правил дорожнього перевезення небезпечних вантажів. Вони також перевірили 337 автомобілів, з яких 8 виявилися з технічними несправностями та 13 були не укомплектовані відповідно до вимог.

Про це повідомляє обласна Державтоінспекція.

Крім цього, було складено 53 адміністративних протоколи на водіїв, які порушили вимоги ПДР та правила дорожнього перевезення небезпечних вантажів та 2 адміністративних протоколи на посадових осіб.

До слова, в цьому році на території Рівненської області не зафіксовано дорожньо-транспортних пригод за участю вказаної категорії транспортних засобів.

Нагадаємо, що з 6 по 30 серпня на території області працівники ДАІ проводили комплекс цільових заходів під назвою «Небезпечний вантаж». Під час проведення вказаних заходів вартові доріг звертали особливу увагу на технічний стан транспортних засобів, а також наявність у водіїв необхідних документів на перевезення небезпечного вантажу. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень