На Рівненщині запрацюють вузькопрофільні лікарні

Досі громадяни були змушені звертатися у приватні клініки

Фото ілюстративне

На Рівненщині найближчим часом збираються відновити роботу високоспеціалізованих медзакладів третинного рівня меддопомоги.

Про це на брифінгу повідомив очільник облуправління охорони здоров’я Олег Вівсянник. Планують також відкрити центри первинної меддопомоги в обласній дитячій та дорослій лікарнях.

Досі ж через карантин громадяни, що стоять на обліку, змушені звертатися у приватні клініки.

 

Хоча там працюють ті ж спеціалісти, що й у комунальних та державних медзакладах.

Зараз фахівці вивчають готовність вказаних медичних установ до роботи в умовах карантину, говорить Олег Вівсянник:

Очільник медицини краю Олег Вівсянник

- Здійснюється детальна перевірка, чи є можливість дотримання всіх протиепідемічних та санітарних заходів, забезпечення засобами індивідуального захисту та деззасобами, чи розроблені маршрути пацієнта у цих лікувально-профілактичних установах.

 

І на найближчому своєму засіданні комісія ТЕБ та НС розглядатиме питання дозволу на роботу закладів третинного рівня високоспеціалізованої допомоги як дитячих – так і дорослих.

При цьому очільник медицини краю зауважив, що лікарям законом не заборонено поєднувати роботу з приватною практикою. Мовляв, це загальносвітова тенденція, яку підтримують і у нас.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень