На Рівненщині запрацював новий дитячий будинок сімейного типу

Його відкрили у Рівненському районі

У новому дитячому будинку сімейного типу, що запрацював у Рівненькому районі зараз виховується 8 дітлахів, 5 дівчаток та 3 хлопчиків. Прикметно, що семеро з них брати і сестри з двох родин.

Загалом цього року в області  ще 16 дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали сім’ю. 

За перше півріччя цього року на Рівненщині створили ще дві прийомні сім’ї, в Радивилові та у Дубенському районі, де взяли на всиновлення п’ятеро осиротілих дітей.

Як повідомляють у службі у справах дітей Рівненської ОДА, в області сімейними формами виховання охоплено близько 96% сиріт. А загалом зареєстровано 1762 дитини, позбавлених батьківського піклування, з яких 1384 перебувають під опікою. У будинках сімейного типу виховується 202 сироти, а у 59 прийомних сім’ях – 123 дитини зазначеної категорії.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень