Перша в Україні лабораторія для будівельних роботів запрацювала на Рівненщині (5 ФОТО)

З окулярами віртуальної реальності

Будівельників нового формату навчатимуть на Рівненщині. На базі Здолбунівського ВПУ залізничного транспорту відкрили лабораторію робототехніки та мехатроніки. Це єдина подібна лабораторія в Україні.

Тепер студенти здобуватимуть будівельні професії за допомогою сучасних інформаційних технологій, повідомляє Рівненська ОДА. 

З таким високим рівнем підготовки студенти стануть конкурентоспроможними та затребуваними на ринку праці. Тим більше будівельна галузь на Рівненщині активно розвивається.
 

Варто зазначити, що це вже 22-й навчально-практичний центр вже в області. Ми в лідерах серед регіонів України за кількістю таких закладів. Ще три плануємо відкрити на початку наступного року, - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Так, за кошти обласного бюджету в лабораторію закупили: мультимедійну панель, 3D принтери, лазерні верстати, окуляри віртуальної реальності, паяльну станцію, роботизовані конструктори.

Як розповідає начальник обласного управління освіти та науки Петро Коржевський, устаткування дасть можливість побачити власноруч створені проєкти, приміщення та їх оздоблення, віртуально відвідати найрізноманітніші майданчики. А це в рази полегшить роботу будівельників.

Під час навчання студенти матимуть можливість оволодіти не лише практичними навичками з професій будівельного напрямку, а також і сучасними інформаційними технологіями, що застосовуються в них, - зазначає Петро Коржевський.

На створення лабораторії робототехніки та мехатроніки було затрачено понад 2 мільйони гривень з обласного бюджету, а також кошти навчального центру.

Лабораторію оснащено ноутбуками, мультимедійною панеллю, 3D-принтерами, лазерними верстатами з програмно-числовим управлінням.

А також окулярами віртуальної реальності, дронами, фотоапаратом, відеокамерою, мультиметрами, піріометерами, наборами для паяння, паяльною станцією, наборами для електромонтажних робіт, роботизованими конструкторами.

Наше училище користується популярністю, нині в закладі навчається майже 500 студентів,  - розповідає директор закладу Руслан Шевчук.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Людмила Шуляка-Владика

Людмила Шуляка-Владика

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень