На Рівненщині запрацювала перша поліцейська станція (ВІДЕО)

Вона посилить безпеку жителів району

Сьогодні, 28 травня, у селі Владиславівка Млинівського району за участі заступника керівника поліції Рівненщини Сергія Волкова та очільників Млинівщини урочисто відкрили сучасну поліцейську станцію. 

Це стало гарним подарунком не тільки для місцевих мешканців, які сьогодні відзначають день заснування рідного населеного пункту, а й жителів навколишніх сіл, які входять до Млинівської об’єднаної територіальної громади.

Відкриття поліцейської станції — важливий крок до зміни системи взаємовідносин між громадянським суспільством і поліцейськими та дозволить значно посилити превентивну функцію, покращить безпеку мешканців Млинівщини. 

Після урочистого відкриття гості оглянули нове службове приміщення, яке оснащене комп’ютерною технікою та всім необхідним обладнанням, аби жителі району змогли отримати вчасну, якісну та необхідну допомогу від правоохоронців.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Серіал «Свати» перейшов на українську мову: глядачі відреагували неоднозначно (ВІДЕО)

Серіал «Свати» перейшов на українську мову: глядачі відреагували неоднозначно (ВІДЕО)

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень