На Рівненщині започаткували нову олімпіаду (ФОТО)

До змагань долучилися понад 5 тисяч школярів

У школах області вже кілька років поспіль викладається предмет «Християнська етика». Аби визначити найкращих знавців святого письма управління освіти та науки Рівненської ОДА вирішило організувати олімпіаду «Знавці Біблії».

Найкращого знавця святого письма обирали спочатку у місті, районі чи ОТГ, а згодом – у всій області. Учасниками стали учні 3-11 класів.

Долучитися до змагань виявили бажання ще й учні, які вивчають книгу самостійно.

Підтримати ініціативу освітян та привітати школярів завітали уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба та заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір, який відзначив, що

до змагань долучилося понад 5 тисяч школярів.

Основною метою олімпіади є підвищення інтересу школярів до вивчення Біблії, а також виховання духовно-багатої та національно-свідомої особистості.

Переможців оголосять впродовж трьох днів.

Організатори зауважили, що збираються зробити цю олімпіаду щорічною.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень