На Рівненщині зафіксовано 126 порушень санітарних норм від початку дії локдауну

Всього перевірили 681 об'єкт

Про це інформує головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області.

З початку дії локдауна (за період з 08.01 по 10.01.2021) року з метою посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів проведена така робота.

Загалом проведено перевірку (в тому числі моніторингові відвідування) 681 об’єкта (122 об’єкти громадського харчування, 330 магазини продовольчих товарів, 226 магазини промислових товарів та заклади побутового обслуговування, 3 агропродовольчі ринки), на яких зафіксовано 126 порушень.

За результатами перевірок складено 41 протокол про порушення санітарних норм (магазини продовольчих товарів), надано 126 приписів (пропозицій), інформувались органи місцевого самоврядування.

В ході перевірок в закладах проводиться додатково роз’яснювальна робота щодо необхідності неухильного дотримання протиепідемічних заходів.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень