На Рівненщині забудовника змусили сплатити сотні тисяч гривень

Прокуратура подала до суду три позовних заяви

На Рівненщині прокуратура змусила забудовника сплатити майже 300 тисяч гривень.

Згідно з законодавством, аби отримати дозвіл на будівництво, він мав сплатити кошти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту. Проте підприємець всіляко ухилявся від виконання умов договору.  

Докладніше про цей випадок розкаже прес-секретар обласної  прокуратури Людмила Суржук:

Після проведення будівельних робіт ці кошти не було сплачено. Тому втрутилася в цю ситуацію прокуратура.

 

Після подачі позивних зяв до суду відповідач добровільно сплатив усю суму цих коштів.

Органи прокуратури Рівненської області виявили декілька випадків несплати забудовником коштів пайової участі. Тож до господарського суду Рівненської області прокуратура подала 3 позови про стягнення із приватного підприємства збитків у формі упущеної вигоди.

Аби уникнути судового процесу, забудовник відшкодував майже 300 тисяч гривень задля розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Млинівського району.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень