![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
До кінця вересня
Відсьогодні на Рівненщині забороняється вилов раків. Тимчасова заборона діятиме понад місяць – до кінця вересня. Вона пов’язана з линянням річкових мешканців, які в цей період стають малорухливими, що особливо приваблює браконьєрів.
Утім, у рибоохоронному патрулі нагадують, що вилов раків з 20 серпня по 30 вересня є грубим порушенням законодавства.
За це передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Залежно від ступеня завданих збитків, згідно з чинним законодавством, це до 7 000 грн штрафу або до трьох років ув’язнення, з конфіскацією знарядь для вилову.
Нагадаємо, у період, коли заборона на вилов раків не діє, на водоймах загального користування одна людина може впіймати не більше 30-ти особин за добу. Мінімальний розмір рака повинен бути не менше, ніж 10 см. Крім того, забороняється вилов раків у темну пору доби з застосуванням підсвічування.
До слова, в обласному управлінні Держрибагентства функціонує спеціальна «гаряча лінія», на яку варто повідомляти про виявлені правопорушення: (067) 540 53 90.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Через спеку на Рівненщині фіксують задуху риби (ФОТО)
Рівненська лікарка, яка «дарує» діток, захворіла на рак (ДОПОМОГА)
Відома телеведуча розповіла про боротьбу з раком
На Басівкутському озері виявили рибалок з 35-метровою сіткою
Рівняни можуть пройти безкоштовне обстеження, щоб запобігти раку шкіри
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК