На Рівненщині за чотири місяці повинні «знайти» більше 300 контрактників

Такий план перед собою поставили у Рівненському обласному військовому комісаріаті

Адже, як розповідає виконувач обов’язків військового комісара Рівненщини, в майбутньому планується відправляти в зону бойових дій лише контрактників, тобто добровольців.

Тож для цієї категорії військових намагаються створити привабливі умови служби. До прикладу, контрактники, що прослужать 25 років, будуть мати можливість дострокового виходу на пенсію. Окрім того, у військкоматі пообіцяли, що особи, які підуть служити за контрактом, отримуватимуть зарплатню вже в перший місяць служби, і вона становитиме від семи тисяч гривень. Про інші переваги контрактної служби розповідає заступник військового комісара Рівненщини Сергій Столяр:

Як види соціальних гарантій - це безкоштовне медичне обслуговування, право на санаторно-курортне лікування, переважне право вступу у вищі військові навчальні заклади, але на заочну форму навчання.

До слова, у 2016 році у Рівненській області на службу за контрактом вступили 1365 чоловік. На строкову ж службу з Рівненської області було призвано під час осіннього призову 403 особи.

 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень