ON-LINE

На Рівненщині взялися за ремонт обласного центру реабілітації інвалідів (ФОТО)

четвер, 04 жовтня 2018
Капремонт розпочали у третьому спальному корпусі

Триповерхову будівлю, що розташована в Олександрії Рівненського району, звели майже півстоліття тому. Раніше це був дитячий табір, а вже з вересня цього року тут активно працюють будівельники.

Перший заступник голови ОДА Віталій Ундір, який інспектував хід робіт спільно з директором департаменту будівництва та архітектури облдержадміністрації Ярославом Мазярчуком, зазначив, що з кожним роком в області збільшується кількість людей з особливими потребами - усі вони повинні почувати себе соціально захищеними:

Ми капітально ремонтуємо центр. Тут вже демонтували старе шиферне покриття, прогнилі крокви та мурлати. Натомість, встановили дерев’яні конструкції та нове покриття з метало-черепиці. Тепер у приміщенні корпусу є система опалення, прокладена нова електропроводка та кабелі пожежної сигналізації. Окрім цього, частина цоколю утеплена пінопластом.

Нині особи з інвалідністю проживають у лікувальному корпусі. Після реконструкції їх повинні перевести у новий, де планують створити півсотні ліжко місць.

Для безперешкодного доступу до приміщення встановлять два підйомники та пандус.

За словами директора закладу Оксани Кравчук, центр ремонтують для осіб з інвалідністю І-ІІІ групи, які мешкають в області:

До нас направляють цих людей на реабілітацію. Протягом 30 днів пацієнтам надаються медичні послуги, забезпечується чотириразове харчування. Введення в експлуатацію відремонтованої будівлі дасть можливість забезпечити безпечне життєве середовище, а також розширить спектр надання медичної та фізичної реабілітації.

Так, у лікувальному корпусі повинні додатково встановити ванни та облаштувати фізкабінети.

Богдана Карц Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено документи на прізвище Бульда

    В районі вулиці Макарова 56, у дворі будинку, було втрачено чорний шкіряний гаманець з...
  • Загублено посвідчення мами загиблого в АТО

    Напередодні у Рівному у тролейбусі №1 загублено посвідчення мами загиблого в АТО на ім'я...
  • У Рівному втрачено документи на прізвище Муляр

    В районі вулиці Княгині Ольги було втрачено посвідчення водія на прізвище...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного