ON-LINE

На Рівненщині вже готуються до осіннього призову

вівторок, 18 вересня 2018

На Рівненщині вже готуються до осіннього призову.

На строкову службу з області мають призвати 600 осіб.

Осінній призов триватиме на місяць довше – від жовтня до грудня 2018 року. Строковиків набиратимуть поетапно і відправлятимуть у центри для навчання, каже заступник військового комісара області Андрій Купчак:

Наприклад, у жовтні ми призиваємо 300 чоловік, потім – 150 чоловік і втретє – 5- чоловік. Перша хвиля - це йде ЗСУ, набір у навчальні центри. Зорієнтує – це Старичі, Львівська область, Десна, Київська область та місто Полтава. Там вони здійснюють підготовку близько трьох-чотирьох місяців, за певними спеціальностями, після чого призовників відправляють у військові частини. Прикордонники здійснюють набір у військовий центр, що у Черкасах та у Великих мостах, це Львівська область. Нацгвардія тренує призовників у своїх військових частинах. Навчальний центр Державної спеціальної служби транспорту знаходиться у місті Чернігів.

До слова, кількість призовників на строкову військову службу визначається розпорядженням Кабміну. Востаннє такий документ публікували у березні цього року і там чітко зазначили, що у Збройні Сили України потрібно набрати 8990 осіб, у Національну гвардію України — 4000 осіб, у Державну прикордонну службу – 1200 осіб, у Державну спеціальну службу транспорту — 1000 осіб.

 

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено номерний знак

    В районі Рівнеобленерго знайдено номерний знак ВК 04 53 ВЕ. Власник може звертатися за...
  • Посвідчення водія

    У районі автовокзалу у Рівному знайшли водійське посвідчення на прізвище Дисюк Марк. Забрати...
  • У Рівному загубився кіт

    На вулиці Степана Бандери (в районі Магнату) згубився білий ангорський кіт. З блакитними...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного