На Рівненщині визначили кращих хірургів

Вони стали лауреатами премії імені Євгена Борового в галузі хірургії

Днями на Рівненщині визначили кращих хірургів, які отримають нагороду та премію до Дня медичного працівника.

Голова обласної ради Олександр Данильчук уже підписав розпорядження, що відповідно до рішення комітету цьогорічними лауреатами премії імені Євгена Борового в галузі хірургії стали:

  • Андрій Лотоцький - завідувач хірургічним відділенням Зарічненської центральної районної лікарні;
  • Олег Хлопіцький - завідувач хірургічним відділенням Корецької центральної районної лікарні;
  • Сергій Вовк, заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи, лікар-хірург відділення гнійної хірургії та проктології  Рівненської обласної клінічної лікарні.

Дипломи лауреатів та грошові премії  у розмірі посадового окладу переможці отримають  до Дня медичного працівника. Цього року його офіційно відзначатимуть  17 червня.

Довідково. Премія імені Євгена Борового в галузі хірургії вручається за рішенням Рівненської обласної ради з 2005 року. Нагороду вручають щороку трьом фахівцям в галузі хірургії за поданням трудових колективів.

Євген Боровий – відомий український хірург, доктор медичних наук, заслужений лікар України, відмінник охорони здоров’я. 1959-1983 р.р. керував хірургічним відділенням Рівненської обласної клінічної лікарні. 1968-1993 р.р. був головним хірургом Рівненщини.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень