У Рівненській області внаслідок пожежі загинув 40-річний чоловік (ФОТО)

Сьогодні близько 5 години ранку пожежа трапилася в селі Ремчиці Сарненського району

Через пізнє виявлення та повідомлення про займання, пожежу вдалося здолати лише близько дев’ятої ранку, говорить помічник начальника прес-служби обласної ДСНС Віктор Козак:

 

 

- На момент прибуття рятувальників житловий одноповерховий будинок розміром 10х4 м був повністю охоплений полум’ям. Це свідчило про пізнє виявлення та повідомлення про пожежу. Після ліквідації пожежі в одній із кімнат будинку вогнеборці виявили тіло загиблого господаря оселі 1976 р.н. Внаслідок пожежі вогнем знищено перекриття, покриття та речі домашнього вжитку в житловому будинку.

 

Причини та обставини трагедії з’ясовують правоохоронці.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень