На Рівненщині відновили геріатричний пансіонат (ФОТО)

Такий ремонт провели вперше за останні 50 років існування закладу

Приміщення, про яке йдеться, збудоване у 1967 році. Тут є два корпуси, які розраховані на 120 осіб. Заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір зазначає, що питання ремонту в одному з корпусів стояло дуже гостро, адже підопічні пансіонату повинні перебувати у таких умовах, як вдома.

Ремонт корпусу тривав півроку. У приміщенні перекрили дах, утеплили стіни, змінили вікна на енергозберігаючі, поклали нову підлогу та встановили нові меблі.  У дво- або тримісних кімнатах нині комфортно проживають майже 36 жінок.

У  коридорах пансіонату відтепер встановлено спеціальні поручні для полегшення пересування, є сучасний харчоблок, компактна гардеробна, кімната для відпочинку з телевізором. Оновили й санітарні вузли.

Тут також впорядкували прилеглу територію. Нині будівельники працюють над зоною відпочинку на вулиці.

Загалом на роботи з оновлення корпусу з обласного бюджету спрямували понад 3 мільйони гривень.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень