На Рівненщині відкрився велопарк «Ремельський» (ФОТО)

Облаштування веломаршруту обійшлося районному бюджету в 33 тис. грн

Відкриття нового сімейного велопарку відбулося в п’ятницю, 27 квітня. Він розташований поблизу с. Ремель, що у Рівненському районі.

Символічну стрічку перерізали заступник голови РДА Сергій Подолін та студентка природничо-географічного факультету МЕГУ ім. Дем’янчука.

Під час урочистого відкриття начальник відділу культури і туризму РДА Іван Солодуха, ініціатор створення велопарку «Ремельський», голова  садового товариства «Західний» Микола Гапончук та представник МЕГУ

підписали меморандум щодо здійснення науково-освітнього та екскурсійного супроводу туристичного об’єкту «Ремельський».

Варто відзначити, що до складу парку, окрім велодоріжок, входить і новостворений туристично-пішохідний об’єкт «Стежка кохання».

Також на території парку є багато мурашників, які сукупно назвали «Країною мурашників».

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень