На Рівненщині відкрили центр для особливих діток (ФОТО)

Двадцять перший інклюзивно-ресурсний центр із 30 запланованих відкрили на Рівненщині.

Центр запрацював у Клесівській об’єднаній територіальній громаді, що на Сарненщині.

Сучасний освітній заклад надаватиме підтримку дітям з особливими освітніми потребами, їхнім батькам та вчителям.

У центрі облаштували кабінети лікувальної фізкультури, логопеда, практичного психолога та дефектолога. Загальна площа приміщення становить близько 100 кв.м.

На облаштування центру 200 тисяч гривень надійшло з держбюджету, а 300 тисяч – з місцевого.

Повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень