На Рівненщині почали висаджувати молодий ліс

Стартувала весняна лісокультурна кампанія

За перших чотири дні від старту весняної лісокультурної кампанії лісівники Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства посадили майже 800 га лісових культур. Загалом на 2019 рік в області заплановано посади 3250 га лісів.

Завдяки сприятливій погоді висаджувати ліс почали майже на місяць раніше, ніж зазвичай.

Весняна лісокультурна кампанія – найвідповідальніша пора для лісівників. В першу чергу ліс висаджують на ділянках, де торік проводилася лісозаготівля.

Традиційно навесні в області відбудеться щорічна Акція «Майбутнє лісу в твоїх руках», під час якої всі охочі зможуть долучитися до посадки лісу. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень