На Рівненщині тривають відпрацювання за участю нацгвардійців

Про це повідомляє Варашський відділ поліції

Зокрема, у повідомленні вказується, що відсьогодні і до 30 листопада на території Рівненської області, в тому числі і на території обслуговування Варашського відділу та Володимирецького відділення поліції, проводиться комплекс оперативно-профілактичних заходів задля стабілізації криміногенної обстановки, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. 

Протягом зазначеного періоду в усіх населених пунктах області проводитимуться комплексні відпрацювання із залученням усіх підрозділів та територіальних органів Головного управління національної поліції в Рівненькій області, а також військової частини Нацгвардії України.

Як зазначив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Валерій Самчук:

Для кожного району Рівненської області в ході відпрацювання визначатимуться цілі щодо найбільш проблемних напрямах діяльності, враховуватиметься специфіка того чи іншого району або населеного пункту, та задіюватимуться відповідні сили та засоби.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень