На Рівненщині тривають відпрацювання за участю нацгвардійців

Про це повідомляє Варашський відділ поліції

Зокрема, у повідомленні вказується, що відсьогодні і до 30 листопада на території Рівненської області, в тому числі і на території обслуговування Варашського відділу та Володимирецького відділення поліції, проводиться комплекс оперативно-профілактичних заходів задля стабілізації криміногенної обстановки, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку. 

Протягом зазначеного періоду в усіх населених пунктах області проводитимуться комплексні відпрацювання із залученням усіх підрозділів та територіальних органів Головного управління національної поліції в Рівненькій області, а також військової частини Нацгвардії України.

Як зазначив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Валерій Самчук:

Для кожного району Рівненської області в ході відпрацювання визначатимуться цілі щодо найбільш проблемних напрямах діяльності, враховуватиметься специфіка того чи іншого району або населеного пункту, та задіюватимуться відповідні сили та засоби.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень