Коли будуть результати перевірки пожежної безпеки в дитячих закладах Рівненщини

Після того, як у вересні в пожежі в Одесі в дитячому таборі загинуло троє дітей, перевірки пожежної безпеки з жовтня розпочали в нашій області

В області понад 1000 садочків, шкіл, закладів охорони здоров'я, будинків для людей похилого віку та інвалідів, які підлягають перевірці. Нею займаються інспектори управління Держслужби надзвичайних ситуацій і спеціально створені групи, до складу яких також входять вчителі, представники влади. Уже перевірено близько 700 закладів і виявлена значна кількість недоліків.

Детальні результати перевірки поки що не розголошують, говорить начальник відділу пожежної безпеки Головного управління ДСНС Сергій Москалик:

До кінця грудня всі об’єкти мають бути перевірені і на початку січня буде оголошена повна інформація.

Зі слів речниці ДСНС Олесі Осипчук, керівникам перевірених закладів, у яких зафіксували порушення правил пожежної безпеки, були вручені приписи щодо їх усунення. Для отримання додаткової інформації Радіо Трек звернеться у ДСНС з письмовим запитом.

Нагадаємо, що ми писали раніше у публікації Пожежа в Одесі у таборі, де загинули діти: чи може таке повторитися на Рівненщині

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Теги: Пожежа

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Більше оголошень