Де на Рівненщині найгірша вода: в області склали рейтинг водопроводів

Для цього підсумували якість водопровідної води за останні чотири роки

Звертали увагу на вміст заліза, фтору, мікробіологічні та інші показники. Все це сумували у балах.

Тож виявилося, що найгірша водопровідна вода – у селі Оженин Острозького району, найкраща – у Рівному.

Детальніше розповідає завідувач відділу обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я Марта Гоч:

Підприємство «Вега-плюс» у селі Оженино Острозького району отримало найнижчий результат у зв’язку з тим, що у них був спалах захворювання водного характеру. Захворіло населення, яке пов’язувало своє захворювання із вживанням води із мережі цього водопроводу. Це гостра кишкова інфекція була. Це було у січні 2015 року. Захворіло 14 осіб.

 

Найкраща вода виявилася, звичайно, у «Рівнеоблводоканалу». Тому що тут найкращі системи водопідготовки, гарна станція знезалізнення, потужна станція знезараження.  

Незважаючи на ці результати, Марта Гоч каже, що вода у всіх водопроводах області придатна для вживання і не зашкодить здоров’ю. Вона лишень відрізняється за лабораторними показниками, які скрізь коливаються в межах норми. І її безпечно споживати без кип’ятіння.   

Взагалі ж, за її словами, мешканцям області дуже пощастило, що у нас вся вода – з підземних джерел, тобто люди мають можливість споживати артезіанську воду, яка має кращу якість, ніж вода з інших джерел.

.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень