На Рівненщині штурмують фортецю

А потім битимуться на мосту

Культурно-археологічний центр «Пересопниця»

VІ Фестиваль історичної реконструкції «Русь Пересопницька» стартував на Рівненщині в селі Пересопниця. Він триватиме два дні – 2-го й 3-го червня. Вперше на всеукраїнському рівні фестиваль провели ще в 2012 році. Цього разу до Пересопниці з'їхалися клуби: "Яр-Тур і друзі" (Київ), "Борисфен" (Київ), КВІР "Берсерк" (Київ), "Рарог" (Нова Каховка, Одеса, відділення у м. Києві) , UlfBjorn (Тернопіль), Вѣверица (Київ, Львів, Біла Церква), Бойове братство (Київ), КІС "Відірвана бірка" (Львів), "Сталевий бук" (Чернівці).

Об 11 год. відбулося урочисте відкриття фестивалю, представлення клубів реконструкторів, а вже опівдні почався штурм фортеці. Історична реконструкція бою на мосту має початися о 15.00. Ще через годину стартуватиме конкурс лучників. Крім того, сьогодні впродовж дня відбуватиметься кінозйомка історичних роликів, презентація давньоруської зброї та одягу, а також фотосесія для туристів.

План на неділю, 3-тє червня:

  • 11.00 – Бій на фортечній стіні. Поєдинки.
  • 15.00 – Презентація давньоруського одягу та обладунків
  • 16.00. Закриття фестивалю, нагородження переможців.

Під час фестивалю на території культурно-археологічного центру «Пересопниця» працює ярмарок, ремісничі майстерні.

Як усе відбувалося у 2016 році, можна переглянути на відео О. Демчика:

 

 

 

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень