ON-LINE

На Рівненщині розпочався «Рух заради здоров’я»

четвер, 07 липня 2016

У селі Урвенна Здолбунівського району стартувала спартакіада у підвідомчих установах департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації «Рух заради здоров’я».

Такі змагання проводяться вже четвертий рік поспіль. Цього року захід буде тривати з липня по вересень, у два етапи. Перший, пройде на базі установ соціального захисту, де учасники змагатимуться між собою, а в ході другого за перемогу будуть боротися вже збірні команди закладів.

«Рух заради здоров’я» має на меті залучення підопічних до проведення активного дозвілля, пропагування ідеї здорового способу життя та заохочення людей різних вікових категорій до регулярних занять оздоровчою фізичною культурою.

Перший тур цьогорічної спартакіади стартував з КЗ «Урвенський психоневрологічний інтернат» Рівненської обласної ради. Працівники «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», підготували для учасників заходу спеціальну програму конкурсів та естафет, але при цьому зробити проведення спортивно-масового заходу максимально безпечним.

Всім учасникам було запропоновано позмагатися в конкурсах: «Кільця», «Джерело», «Фітбол», «Хокей» та «Дарц». 

Сама можливість взяти участь у подібному заході, вже є перемогою для більшості її учасників. Тому, переможцями були всі.

Наступний тур спартакіади відбудеться в КЗ «Здолбунівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної ради».

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загубилася собака породи алабай

    Днями в районі дитячого табору "Електронік", в селі Олександрія загубилася...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного