На Рівненщині приватне підприємство знеструмило частину міста

Відновлювати енергопостачання довелося поночі

31 травня працівники Дубровицького РЕМ до опівночі ремонтували пошкодження в електромережі на вул. Нагорянській.

Від абонентської ТП, яка перебуває у власності приватного підприємства (колишнього Райагробуду), заживлені 35 споживачів. При цьому підприємство не вкладає коштів в оновлення, модернізацію та обслуговування обладнання на належному рівні.

Згідно із законодавством, саме власники енергетичних об’єктів повинні або мати відповідний кваліфікований персонал для повноцінного обслуговування трансформаторних підстанцій, або передати їх на баланс електропередавальної компанії – для належної експлуатації та технічного обслуговування.

Жодна з цих умов власником дотримана не була, що в подальшому призвело до знеструмлення.

«Рівнеобленерго» здійснили необхідний ремонт та відновили електропостачання. Однак, керівництвом було ухвалено рішення про подальше

встановлення власної нової ТП, що забезпечуватиме подачу електроструму споживачам на цій вулиці.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень