На Рівненщині провели перерахунки пенсій. Скільки отримуватимуть пенсіонери області?

Пенсії збільшили не всім

На початку квітня Пенсійний фонд провів два перерахунки пенсій.  

Так, з початку місяця розмір пенсії збільшили 25 тисячам пенсіонерам, які працюють.  Про це розповів начальник Пенсійного фонду Рівненської області Василь Петняк.

Василь Петняк

За його словами, розмір підвищення залежить від стажу, однак в середньому пенсії збільшили на 127 грн. Такий перерахунок пенсіонерам, які працюють, проводять вже третій рік поспіль в автоматичному режимі.

Начальник пенсійного фонду зазначив, що перерахунок проводять за даними персоніфікованого обліку.

 

Пенсійний фонд визначає людей, які відпрацювали два роки після призначення пенсії або попереднього перерахунку та автоматично збільшує розмір пенсійних виплат.

Крім того, розмір пенсій підвищився й для пенсіонерів, яким за 80. Днями їм почали виплачувати додаткові півтисячі гривень.

Таку надбавку 32 тисячам пенсіонерам області уряд встановив на постійній основі. Однак отримувати додаткові гроші будуть лише ті, у кого розмір пенсії не перевищує 9 тис. 205 грн.

Для пенсіонерів, яким більше ніж 80 років, вони мають стаж 20-25 років та не отримують великої пенсії, розмір надбавки становитиме в середньому 552 грн.

 

Так, аби мінімальна пенсія у них була 2,6 тис. грн, – розповів начальник обласного Пенсійного фонду Василь Петняк.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень