На Рівненщині помер учасник АТО

Передчасною смертю

В селі Мізоч у віці 27 років передчасно помер учасник бойових дій Василь Якимчук. Побратими і односельці пам’ятають його як скромного хлопця, відданого справі визволення України від окупантів бійця. Про це повідомляє Zdolbuniv.com.

З родичів у чоловіка залишились мати та сестра. 

Похорон відбудеться у вівторок о 12.00 в смт Мізоч. Спілка ветеранів АТО, здолбунівські волонтери закликають віддати останню шану захиснику.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень