На Рівненщині підприємцям відшкодовуватимуть відсотки за кредити

Підписали меморандум

Фермери Рівненщини отримали ще більше можливостей для розвитку власного бізнесу. Сьогодні у Рівненському МБК пройшов Міжнародний аграрний форум.

Рівненська ОДА та Німецько-український фонд під час нього підписали меморандум про співпрацю. Фонд надаватиме кредити для малого та середнього бізнесу на кілька років.

А область відшкодовуватиме з бюджету відсотки, які набігають за цей час. Докладніше про подію розповідає голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко:

Сьогодні ми проводимо перший форум «АгроРівне». Я сподіваюся, що він стане щорічним. Це міжнародний форум. Основна мета – донести інформацію про те, які діють державні програми, які їх переваги, які діють обласні програми, як їх отримати.

 

І безпосередньо щойно ми підписали меморандум між Рівненською ОДА та Німецько-українським фондом. Це фінансова організація, яка дає додаткові можливості отримувати кредити на гарних умовах.

Максимальна сума, яку можна взяти у кредит в фонду – 250 тисяч євро. За словами очільника Фонду Валерія Майбороди, таку програму вони до цього запустили в Києві та на Тернопільщині.

Окрім відшкодування відсотків за кредити, на Рівненщині є ще можливість укласти аграрні розписки на майбутній урожай.

Зазначимо, що з Держбюджету на розвиток АПК на Рівненщині в цьому році надійшло близько 25 мільйонів гривень. Сама ж Рівненщина зайняла шосту сходинку в рейтингу областей, сприятливих для бізнесу. У тому числі й фермерського.

Додамо, що біля МБК під час форуму також діяв ярмарок виробів умільців Рівненщини:

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Влад Пєрязєв

Влад Пєрязєв

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень