ON-LINE

На Рівненщині підприємцям відшкодовуватимуть відсотки за кредити

п'ятниця, 19 жовтня 2018
Підписали меморандум

Фермери Рівненщини отримали ще більше можливостей для розвитку власного бізнесу. Сьогодні у Рівненському МБК пройшов Міжнародний аграрний форум.

Рівненська ОДА та Німецько-український фонд під час нього підписали меморандум про співпрацю. Фонд надаватиме кредити для малого та середнього бізнесу на кілька років.

А область відшкодовуватиме з бюджету відсотки, які набігають за цей час. Докладніше про подію розповідає голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко:

Сьогодні ми проводимо перший форум «АгроРівне». Я сподіваюся, що він стане щорічним. Це міжнародний форум. Основна мета – донести інформацію про те, які діють державні програми, які їх переваги, які діють обласні програми, як їх отримати.

 

І безпосередньо щойно ми підписали меморандум між Рівненською ОДА та Німецько-українським фондом. Це фінансова організація, яка дає додаткові можливості отримувати кредити на гарних умовах.

Максимальна сума, яку можна взяти у кредит в фонду – 250 тисяч євро. За словами очільника Фонду Валерія Майбороди, таку програму вони до цього запустили в Києві та на Тернопільщині.

Окрім відшкодування відсотків за кредити, на Рівненщині є ще можливість укласти аграрні розписки на майбутній урожай.

Зазначимо, що з Держбюджету на розвиток АПК на Рівненщині в цьому році надійшло близько 25 мільйонів гривень. Сама ж Рівненщина зайняла шосту сходинку в рейтингу областей, сприятливих для бізнесу. У тому числі й фермерського.

Додамо, що біля МБК під час форуму також діяв ярмарок виробів умільців Рівненщини:

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
  • Втрачено барсетку з документами

    Втрачено барсетку з документами на ім'я Скорик Руслан. За винагороду.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного