

Напередодні ввечері
Трагедія сталася учора близько 22:00 на залізничній станції «Обарів», що у селі Городок Рівненського району.
Під пасажирський швидкісний потяг сполученням Ковель-Одеса потрапила жінка. Про це до поліції повідомила чергова по залізничній станції.
54-річна жителька села Городок, перетинаючи залізничні колії нерегульованим переходом, потрапила під потяг. Отримані травми виявилися несумісними з життям.
Відомості за цим фактом внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. У рамках кримінального провадження поліцейські встановлюють усі обставини події.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
У Польщі знайшли заміну українцям: на собі відчують тисячі
Як правильно називати росіян: в українській мові є лише одне правильне слово
«Або не їдь, або не ний!»: українка про речі, які ви зненавидите в Іспанії
Якщо вдало заміж, то тільки за них: чоловічі імена, які приносять успіх та багатство
2025 рік приготував для них неймовірний фінансовий успіх: Три знаки Зодіаку, на яких звалиться багатство
Двох старателів на Рівненщині затримали «на гарячому». А заґратували — за сварку
П’яний молодик кілька годин катався райцентром на краденому мотоциклі
Через непристебнутого водія у Рівному затримали пасажира з наркотиками (ФОТО)
На Рівненщині молодик втік на заробітки від правосуддя
«Дідуся» зі Смиги, на чиєму подвір’ї підірвалися діти, взяли під варту
У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774
У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925
Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415