На Рівненщині перша цьогоріч смерть на воді

У річці Вирка біля Городка Володимирецького району виявили тіло чоловіка

Правоохоронці встановили, що покійним є 57-річний житель села Чаква Володимирецького району. Нині ведеться слідство – поліція встановлює, що стало причиною трагедії.

Між тим, за словами керівника Рівненської обласної комунальної служби порятунку на водних об‘єктах Анатолія Якимчука, за нинішніх погодніх умов та дотримання правил риболовля на кризі є допустимою.

Щоправда застерігає -

жодного алкоголю, вихід на кригу не повинен здійснюватися великими групами, лунки не можна робити близько від берега та одну від одної.

Додамо, що протягом усього минулого 2016 року на воді на Рівненщині загинуло 43 особи, з них п‘ятеро – діти. За словами рятувальника причиною загибелі неповнолітніх найчастіше є копанки у селах та недогляд батьків. Тож зважаючи на канікули, варто бути пильними щодо своєї малечі, - наголошують рятувальники.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень