На Рівненщині народила інфікована COVID-19: у дитини – проблеми з диханням

Пологовий будинок тимчасово закрили для здорових породіль

Фото ілюстративне

Про те, що у Дубні народила жінка, інфікована коронавірусом, сьогодні повідомили у місцевій міськраді.

Це здолбунівчанка, якій довелося робити кесарський розтин.

Новонароджена дівчинка наразі – на апараті штучного дихання, йдеться у повідомленні:

У ПОЛОГОВОМУ - ПОРОДІЛЛЯ З КОРОНАВІРУСОМ

 

Учора до Дубенського міського пологового будинку доправили вагітну зі Здолбунова з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції.

 

Їй зробили кесарський розтин.

 

На сьогодні породілля перебуває у стані середньої важкості, дитина - на апараті штучного дихання.

 

Хвора та її новонароджена донечка знаходяться у спеціальному обсерваційному відділенні пологового будинку - у палаті, де є окремий вхід.

 

Це виключає будь-яку можливість зараження інших приміщень, персоналу медзакладу і породіль. Медики, які працюють з хворою, мають усі необхідні засоби індивідуального захисту, в які входять одноразові комбінезони, маски окуляри, щитки, бахіли та дві пари рукавичок, запевняють у Дубенській міськраді.

Фото ілюстративне, "УНІАН"

Дбаючи про здоров’я майбутніх породіль, керівництво медзакладу вирішило тимчасово припинити прийом на пологи здорових жінок.

Це триватиме до виписки вказаної пацієнтки і проведення заключної дезінфекції приміщень, де вона перебувала, кажуть у міськраді.

Водночас, жіноча консультація та гінекологічне відділення пологового працюватимуть у звичному режимі.

Нагадаємо, на Рівненщині визначили два медзаклади, де народжуватимуть хворі з підозрою, або підтвердженим діагнозом «коронавірусна хвороба»: пологовий будинок Дубенської міської лікарні та пологове відділення у Сарненській райлікарні.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень