На Рівненщині на ЗНО з математики не з’явилися майже 20% учасників (ФОТО)

Це перше тестування основної сесії

Один із українських пунктів тестування. Фото "Громадського"

Понад тисяча учасників ЗНО із математики сьогодні не з’явилися на іспит.

Це майже 20% від кількості зареєстрованих, розповів Радіо Трек завідувач кабінету ЗНО Рівненського обласного інституту післядипломної освіти Ігор Опольський:

Зареєструвалися у нашій області на ЗНО з математики 5 757 осіб. Не прийшли до пунктів тестування 1128. Тобто, неявка складає 19,59%.

 

Частково це пов’язано зі скасуванням ДПА у формі зовнішнього незалежного цього року. Думаю, що на іспит з української мови та літератури неявка, мабуть, буде іще більшою.

Учасники ЗНО з математики розходяться по завершенню іспиту. Знімок зроблений біля НВК №2 "Школа-Ліцей" м.Рівне

Для розміщення такої кількості людей в області підготували 22 пункти тестування, половина з яких – у Рівному. Інші розташовані у Вараші, Сарнах, Дубні, Березному та Дубровиці. Під час тестування в аудиторії перебувало щонайбільше 15 учасників і по два інструктори.

Для довезення учасників ЗНО до пунктів тестування залучили близько 200 автобусів. 

Наразі інформації щодо виникнення позаштатних ситуацій чи виявлення хворих на пунктах тестування немає, зауважив Ігор Опольський.

Нагадаємо, що учасники ЗНО проходять температурний скринінг - осіб із кашлем, нежитем чи температурою понад 37,5°C до тестування не допускають.

Результати сьогоднішнього оцінювання будуть відомі до 17 липня. Наступне тестування з української мови і літератури відбудеться вже 30 червня. 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень