На Рівненщині можуть закрити відділення центру психічного здоров’я

Однак спочатку перевірять ефективність роботи медзакладу

фото ілюстративне

Відділення Рівненського центру психічного здоров’я у Дубні можуть закрити через недофінансування.

Таку проблему обласне управління охорони здоров’я виявило після аналізу фінансування служби надання медичної допомоги хворим з хронічними розладами психічного здоров’я області, повідомив начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник.

Начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник

Нині управління охорони здоров’я вирішило перевірити якість надання медичних послуг у закладі та оцінити фінансові можливості відділення. Якщо ж показники надання медичної допомоги вкажуть на те, що заклад працює неефективно, то ухвалюватимуть рішення щодо його реорганізації.

До слова, на Рівненщині діє чотири заклади, які надають медичну допомогу хворим з психічними розладами. Це Орлівська та Острозька психіатричні лікарні та обласний центр психіатричного здоров’я, який розташований у Рівному. А також структурний підрозділ центру психічного здоров’я у Дубні.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень