На Рівненщині можуть закрити відділення центру психічного здоров’я

Однак спочатку перевірять ефективність роботи медзакладу

фото ілюстративне

Відділення Рівненського центру психічного здоров’я у Дубні можуть закрити через недофінансування.

Таку проблему обласне управління охорони здоров’я виявило після аналізу фінансування служби надання медичної допомоги хворим з хронічними розладами психічного здоров’я області, повідомив начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник.

Начальник управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Олег Вівсянник

Нині управління охорони здоров’я вирішило перевірити якість надання медичних послуг у закладі та оцінити фінансові можливості відділення. Якщо ж показники надання медичної допомоги вкажуть на те, що заклад працює неефективно, то ухвалюватимуть рішення щодо його реорганізації.

До слова, на Рівненщині діє чотири заклади, які надають медичну допомогу хворим з психічними розладами. Це Орлівська та Острозька психіатричні лікарні та обласний центр психіатричного здоров’я, який розташований у Рівному. А також структурний підрозділ центру психічного здоров’я у Дубні.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень