Посівна 2020: чи буде врожай зернових на Рівненщині (ФОТО)

«Дай Бог, матимемо врожай!», – Віталій Коваль

Посівну на Рівненщині майже завершили.

Про це повідомляє голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який нещодавно відвідав одну з аграрних компаній області, яка розташована у Дубні.

Фото зі сторінки голови Рівненської ОДА Віталія Коваля

Ґрунт на полях добре зволожений, завдяки травневим опадам. Зараз закінчується сівба ярих культур – зернових, технічних, а також картоплі та овочів.

Він також зазначив, що несприятлива погода взимку та весняні морози навесні не нашкодили озимим чи ярим культурам.

Аграрії прогнозують, що сільськогосподарські підприємства пройдуть рік в «плюсі». Це важливо і з огляду податків, і з точки зору розвитку аграріїв Рівненщини, забезпечення попиту на їхню продукцію.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень