На Рівненщині малюк, якому всього 21 день, захворів на кір

Загалом серед інфікованих цього тижня зареєстрували 5 дітей до одного року

Фото ілюстративне

Епідемія кору на Рівненщині не відступає.

Нещодавно інфекцію підхопив малюк, якому немає й місяця. Дитина інфікувалася від матері, яка занедужала відразу після пологів.

І кількість хворих з кожним тижнем зростає, каже лікар-епідеміолог Рівненського обласного лабораторного центру Віра Кручок:

З кожним тижнем спостерігається ріст захворюваності.

Якщо минулого тижня було 132 випадки, то нині зареєстрували 152 випадки. З них 49 дорослих і 103 – діти. 

 

76 хворих цього тижня госпіталізували до інфекційних відділень медичних закладів.

Серед захворілих зареєстрували п’ятеро дітей віком до одного року, а найстаршому пацієнту – 69 років. У лабораторному центрі нагадують, що ліків проти кору немає, дієва лише вакцинація. І нині вакцина є у всіх пунктах щеплень у достатній кількості.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Зaгублено aвтомобільний номер

На вулиці Дубенській зaгублено aвтомобільний номер ВК2916ВО. Він може бути в рaйон AЗС WOG.  

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на перехресті вулиць Дубенської та Соборної знайдено ключі. Вони випали у хлопчика на самокаті (9–11 років, яскрава футболка). Власників просимо звернутись за номером:   063 712 36 57  — Олександра  

У Рівному знайшли ключі від авто. Шукають власника «Мерседеса»

Загублені ключі від автівки «Мерседес» знайшли у районі Південному. Про знахідку Радіо Трек  повідомили наші слухачі.   На дзвінок власника пропажі чекають за тел. +380975786798

Більше оголошень