На Рівненщині киянин викрадав мотоцикли

До подібних крадіжок чоловік причетний ще у трьох областях: Волинській, Тернопільській та Івано-Франківській

У жовтні 2015 року 32-річний рівнянин вирішив продати свій скутер марки «BMW С 600» через оголошення на сайті. Покупець не забарився. Та, перевіряючи нібито технічний стан двоколісного, зник на ньому у невідомому напрямку. Оперативники Рівненського відділу поліції розшукали та затримали зловмисника зі столиці. 

Житель Києва скоював аналогічні злочини на всій території України, зокрема такі факти вже встановлені у Волинській, Тернопільській, Івано-Франківській областях. Правоохоронці перевіряють його причетність до інших кримінальних правопорушень. Досудове розслідування триває.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції Рівненщини.

«Покупець приїхав у Рівне за скутером із іншого міста та домовився із таксистом, аби той допоміг у торзі. Та перед купівлею двоколісного попросив випробувальну поїздку, а як гарантію залишив на місці «купівлі-продажу» водія таксі, якого представив своїм родичем. Однак після «тест-драйву» скутер зник.

Слідчі оголосили зловмисника у розшук. У результаті проведених оперативних та розшукових заходів правоохоронці встановили його особу та затримали, доставивши до Рівненського відділу поліції. Причетним до крадіжки виявився 34-річний киянин», – зазначають правоохоронці.

Чоловік від будь-яких пояснень відмовився. Але його впізнав не лише власник скутера, а й інші потерпілі в аналогічних злочинах, скоєних на вулиці Макарова Рівного, де той незаконно заволодів мотоциклом «KTM Superduke 990», та у селі Велика Омеляна Рівненського району, де місцевий мешканець позбувся квадроцикла «Polaris».

Затриманому повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, а суд обрав йому запобіжний захід у виді тримання під вартою.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень