На Рівненщині готують ще дві лікарні для хворих на Covid

У Гощі та в Здолбунові

Станом на 15 серпня заповненість ліжок хворими на коронавірус в лікарнях першої хвилі на Рівненщині становить 41%. Кількість місць із підведенням кисню – 61% в медзакладах першої хвилі, та 47% – другої хвилі.

Для хворих на коронавірус на Рівненщині підготують ще дві лікарні поблизу обласного центру – у Гощі та Здолбунові. Це дозволить розвантажити Рівненську міську лікарню.

Про це повідомив голова ОДА Віталій Коваль під час засідання Державної комісії ТЕБ і НС у суботу.

Зараз на Рівненщині хворих на Covid приймають 6 закладів першої хвилі: Рівненська та Дубенська міські лікарні, Сарненська, Рокитнівська та Костопільська ЦРЛ, а також Дубенський пологовий будинок.

У разі виникнення необхідності область буде переходити до надання медичної допомоги у закладах другої хвилі. Для цього підготовлені 11 госпітальних баз у районах і містах області.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень