Пили сечу і їли часник: сотні людей померли через дезінформацію про Covid-19

Страх перед зараженням підштовхнув до неправильних дій

Щонайменше 800 людей померли за перші три місяці цього року через дезінформацію щодо Covid-19. Про це йдеться в новому дослідженні, оприлюдненому в Американському журналі тропічної медицини та гігієни, повідомляє ВВС-Україна.

Близько 5800 людей були госпіталізовані через неправдиву інформацію, отриману в соцмережах.

Значна кількість смертей сталася внаслідок того, що люди вживали метанол та інші засоби з вмістом спирту. Автори дослідження ствержують, що ці люди помилково вважали, наче ці засоби допомагають у боротьбі з Covid-19.

Багато хто з постраждалих скористався порадами, які нагадували достовірну медичну інформацію, але насправді були хибними.

Частина з них, приміром, їли велику кількість часнику, вважаючи, що це убезпечить їх від інфікування, інші вживали коров'ячу сечу.

Усі ці дії, кажуть вчені, мали "потенційно серйозні наслідки для їхнього здоров'я".

Всесвітня організація охорони здоров'я раніше заявляла, що "інфодемія", тобто поширення фейків навколо Covid-19, шириться так само швидко, як і сам коронавірус.

У світі зафіксовано понад 20 мільйонів випадків інфікування коронавірусом. Понад 700 тисяч людей померли.

Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Світлана Федас

Світлана Федас

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень