На Рівненщині гостей фестивалю пригощатимуть тисячею пирогів

Частуватимуть також старовинними стравами і напоями

З 21 по 23 вересня у с. Красносілля Гощанського району відбудеться Всеукраїнський фестиваль народної творчості, історії та побуту «Красносільські вітряки».

У заході візьмуть участь Рівненська, Чернігівська, Черкаська, Івано-Франківська, Волинська, Житомирська, Тернопільська, Хмельницька, Луганська та Київська області, а також гості з Києва.

Більше про грандіозне святкування розповів начальник відділу культури і туризму Гощанської РДА Анатолій Івасюк:

Це буде презентація старовинних страв і напоїв. Кожна область буде представляти страви свого регіону і свої  автентичні костюми. Там також будуть козацькі забави, козацькі ігри. До цього фестивалю наш Гощанський завод продовольчих товарів (ПриГОЩАйся) виготовляє спеціальні коробки цукерок, які називатимуться «Красносільські вітряки».

Окрім цього на святі презентують величезний пиріг, який складатиметься з тисячі менших за розміром. Організатори обіцяють, що в одному з них буде сюрприз.

Захід відбудеться за сприяння Управління культури і туризму Рівненської ОДА, Гощанської райдержадміністрації та районної ради, а також Красносільської сільради та ГО «Гощанський районний фонд розвитку культури і мистецтва».

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено цуценя

В районі Боярки  знайдено цуценя чорного окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.    

Знайдено хаскі

Знайдено собаку породи  хаскі з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати.      

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Більше оголошень