На Рівненщині дружина з ножем напала на чоловіка

Сімейний конфлікт стався у селі Новоселівка Млинівського району

Сварка у молодій сім'ї відбулася ще на Покрову, 14 жовтня. Час від часу конфлікти виникали у подружжя й до того, але завжди закінчувалися мирно. Проте, в той день 21-річна дівчина у гніві дістала із шухляди ножа і встромила його у груди своєму 27-річному чоловіку. Потерпілого госпіталізували до Млинівської центральної районної лікарні з пораненням грудної клітини. Чоловік написав заяву про притягнення дружини до кримінальної відповідальності, але не одразу, а через тиждень - через погіршення стану здоров’я, оскільки при першопочатковій реєстрації цього факту 14 жовтня він письмово відмовився від цього.
Наразі проводиться судово-медичне обстеження потерпілого. За частиною 1 статті 15 (замах на злочин) та частиною 1 статті 115 (замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України відкрито кримінальне провадження. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень