На Рівненщині «декомунізували» міську раду

Адже після «декомунізації» назви міста торік вона досі залишалася не перейменованою

Фото https://www.varash.info

Йдеться про міську раду міста Вараш. Досі вона була Кузнецовською. Ця назва була утворена від колишньої назви міста Кузнецовськ - на честь радянського розвідника Кузнецова, який діяв на Рівненщині у період Другої світової війни, коли територія області була захоплена німецькими нацистами. Однак торік з метою виконання закону про декомунізацію місто Кузнецовськ перейменували на Вараш.  

А вчора, як повідомив у соцмережі Фейсбук депутат міськради Вараша Сергій Денега, на сесії відбулося перейменування і міськради: 

Наша рада таки стала Вараською.
Була Кузнецовською стала Вараською.
Всі присутні депутати проголосували за перейменування. 
Не депутат Анощенко утримався. )

А ось на сайті міськради Вараша поки перейменування не відбулося:

До речі, як повідомив Сергій Денега Радіо Трек, грошей у бюджеті Вараша на перейменуваня не передбачили. Тож за що мінятимуть таблички на входах до приміщень міськради і печатки - невідомо. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень