На Рівненщині чоловік дивом вижив після падіння у криницю

У смт. Клевань Рівненського району чоловік впав у п’ятнадцятиметрову криницю. Потерпілий перебував у криниці майже добу, йому дивом вдалося вижити. Допомагали чоловіку працівники Служби порятунку Рівненщини, говорить представник прес-служби Дмитро Мельник:

- По прибуттю, бійцями ДСНС встановлено, що на дні криниці перебуває знесилений чоловік. Один із співробітників Служби порятунку, обв’язавшись рятувальною мотузкою, спустився до потерпілого та за допомогою спецобладнання обережно підняв його на поверхню. Врятованого одразу оглянули працівники швидкої медичної допомоги.

У чоловіка діагностували закритий перелом стегна зі зміщенням і гнійну рану голови. Після цього потерпілого відвезли до центральної районної лікарні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень