На Рівненщині активно продають землю

На третину більше ніж торік

З початку року у Рівненській області реалізовано 291 земельну ділянку та прав оренди на них.

"З початку року продано ділянок та права оренди на них площею майже 500 гектарів на загальну суму понад 23 мільйони гривень. З них шляхом проведення земельних торгів продано 104 земельні ділянки та прав оренди на них. В тому числі: 34 земельні ділянки загальною площею 6,43 га продано у власність (у результаті торгів загальна їх вартість зросла у 1,9 рази та становить 3,99 млн грн.)", - йдеться в повідомленні прес-служби Рівненської ОДА.

Додамо, що права оренди передано на 70 земельних ділянок загальною площею понад 425 га, а загальна річна орендна плата зросла у 3,5 рази та становить 5,37 мільйонів гривень.

Варто зауважити, що це на третину більше, ніж торік. За аналогічний період минулого року продано 185 земельних ділянок та прав оренди на них площею майже 77 гектарів на суму більше 13 мільйонів гривень.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень