На Рівненщині 40% сімей отримують субсидії

Це 167 тисяч родин

Фінансову допомогу від держави одержують більше 40% родин області. Середній розмір такої допомоги становить 950 гривень.

Про це повідомила начальник відділу соціальних виплат департаменту соцзахисту населення Рівненської ОДА Роза Слободенюк, передає прес-служба.

За її словами, найбільше субсидій оформили у Рівному – 38 тисяч сімей, Сарненському та Рівненському районах – по 12 тисяч домогосподарств. Найменша кількість родин, які наразі користуються соціальною допомогою – в Кузнецовську та Острозі – близько 2 тисяч у кожному місті.

У 2016 році для Рівненщини на житлові субсидії передбачено понад 2 мільярди гривень. Торік на ці ж потреби з держбюджету спрямували 1,8 мільярдів гривень.

Додамо, що ті, хто отримує субсидію, зобов’язані протягом місяця поінформувати відділ соцзахисту про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, їх соціального статусу, переліку отримуваних комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг, купівлю товарів або оплату послуг, шляхом подання відповідних документів.

Подати документи до управлінь соцзахисту населення можна будь-коли. В містах і районах Рівненщини працюють телефони «гарячих ліній» щодо призначення субсидій.

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень