На РАЕС збільшили премії переможцям і призерам спартакіади

На електростанції стартував новий спортивний сезон

На Рівненській АЕС стартували спортивні змагання серед цехів та підрозділів електростанції – XXII спартакіада РАЕС.

Традиційно першим видом змагань спартакіади стали шашки. За звання кращих змагаються 12 команд з різних підрозділів РАЕС. А вже з третього лютого розпочнуться спортивні баталії з футзалу.

Нововведенням цьогорічної спартакіади є збільшення грошових винагород для переможців та призерів змагань. Тож за перше, друге та третє місця в кожному з видів спартакіади команди отримують 1500, 1300 та 1200 гривень.
У змаганнях з мініфутболу, волейболу, баскетболу, футзалу переможців нагородять преміями: 1600, 1400 та 1300 гривень.

А за результатами усіх видів змагань команди-переможниці отримають кубки та грошові премії у розмірі 10, 9 та 8 тисяч гривень за 1,2,3 місця відповідно, – розповів завідувач сектору фізкультурно-оздоровчої роботи управління соціальних об’єктів РАЕС Володимир Саворона.

Спартакіада проводиться за 12 видами спорту. Змагання триватимуть впродовж 2020 року:

•  Шашки – 27.01-31.01.2020 р. (Палац культури)
  •  Футзал – 03.02-14.02.2020 р. (Спортивний зал Палацу культури)