Клуб для спортсменів з інвалідністю розпочав роботу на Рівненщині

У Сарнах

«Повір у себе».

Спортивний клуб з такою назвою розпочав роботу у Сарнах після реконструкції.

Тут займається близько 70 людей з інвалідністю.

Приміщення відремонтували зовні та в середині, утеплили, замінили шифер на покрівлю з металочерепиці,  системи опалення й  освітлення, підключили клуб до центрального водовідведення.

В заклад закупили нові меблі та тренажери, поряд облаштували прилеглу територію.

На оновлення клубу з міського бюджету Сарн виділили близько 5 млн грн.

Як розповіла міський голова Сарн Світлана Усик, у клубі займаються чемпіони світу та Європи, 12 чемпіонів України, майстри спорту.

Також для перевезення осіб з інвалідністю місто виграло спеціально облаштований автомобіль завдяки участі у проєкті  Мінсоцполітики, а завдяки обласному гранту спорудили  інклюзивний майданчик.

Під час відкриття спортсмени продемонстрували свою майстерність.

Повідомляє Рівненська ОДА

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4
 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень