На Пагорбі Слави «АТОвці» хотіли будувати готель за гроші «з шапки»

Сьогодні на засіданні спеціальної комісії вирішувалася доля земельної ділянки у Рівному на вулиці Київській, що навпроти Рівненської обласної лікарні

Нагадаємо, ділянку площею 80 соток хочуть отримати в користування ветерани-учасники АТО, аби побудувати там житло. Зауважимо, що йдеться про землю, на якій було призупинене будівництво навесні 2014-го року через протести рівнян.

Боротьба активізувалася, коли будівельна компанія вигадала новий спосіб захоплення землі. Тепер ділянку вимагають учасники АТО.

Тож нині ця земельна ділянка є частиною рекреаційної зони і входить до складу скверу «Дружба» на Пагорбі Слави.

З проханням надати землю до Рівненської міської ради звернулося ТОВ «Рівненська ветеранська спілка учасників АТО». Втім, як виявилося на комісії, засновниками цього підприємства є дві особи, а ті 64 людини, яким нібито хочуть роздати квартири в майбутньому будинку, ніде не зазначені взагалі.

Також в документації запланована будівля значиться «для тимчасового проживання». Тож у одного з членів комісії виникло питання «Ви що там, готель збираєтесь будувати?».

Складно було відповісти представникам підприємства й на питання про фінансування. Адже після запитання «А де ж ви візьмете гроші на будівництво?», члени комісії отримали вичерпну відповідь «Ну, з шапкою пройдемося, та й назбираємо».

Також разом із представниками підприємства на засідання комісії прийшов і учасник АТО та переселенець з Донбасу Геннадій Галицький, який намагався на власному прикладі довести актуальність саме цього будівництва:

Нам назад дороги немає. Ми три роки вже тут живемо, я і моя сім’я. На сьогоднішній день 100 тисяч тих грошей, яких я завоював на фронті пішло на оплату квартир. Я ходив до Хомка, я скрізь ходив. Мені нічого не світить, не світить навіть кімнату щоб хтось десь виділив

Втім, незважаючи на доводи, члени комісії в позиції були одностайними – в парку будувати не можна. Адже це рекреаційна зона і на ній можна вести лише реконструкційні роботи. Втім, представники підприємства робили спроби довести, що будівництво багатоповерхівки підпадає під реконструкційні роботи.

Голова комісії – депутат міської ради Святослав Стельмащук – також висловив свою думку з цього приводу:

Моя особиста позиція, що Пагорб Слави повинен залишитися в рекреаційній зоні. За кошти громадського бюджету він має бути приведений до належного вигляду, поставити лавочки, дерева, доріжки. І люди повинні зробити там зону відпочинку. Ця зона повинна бути виключно для відпочинку.

Отож, комісія ухвалила рішення заборонити будуватися там будь-кому та направити на сесію міської ради проект рішення про накладення мораторію на будівництво в цій рекреаційній зоні на 10 років.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень