На металобрухт хочуть здати незаконні гаражі та кіоски у Рівному

Підготовлений проект рішення міськвиконкому про це

Йдеться про 13 гаражів і вісім кіосків, які зберігаються на території міського тресту зеленого господарства та комунального автотранспортного підприємства 1728. Заступник начальника міського управління містобудування та архітектури Василь Мельник пояснив:

Ці кіоски зберігаються з 2013 року. Тобто зараз виникло питання, що при проведенні демонтажу нема можливості тимчасово зберігати демонтовані споруди. Відповідно, комунальні підприємства написали на управління житлово-комунального господарства клопотання про те, щоб вирішити питання з цим майном, яке перебуває довгий термін у них на зберіганні.  

Міський голова Рівного доручив підготувати проект рішення міському управлінню містобудування та архітектури. Як повідомив керуючий справами міськвиконкому Петро Середюк, міськвиконком розгляне цей проект у грудні.  

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень