На металобрухт хочуть здати незаконні гаражі та кіоски у Рівному

Підготовлений проект рішення міськвиконкому про це

Йдеться про 13 гаражів і вісім кіосків, які зберігаються на території міського тресту зеленого господарства та комунального автотранспортного підприємства 1728. Заступник начальника міського управління містобудування та архітектури Василь Мельник пояснив:

Ці кіоски зберігаються з 2013 року. Тобто зараз виникло питання, що при проведенні демонтажу нема можливості тимчасово зберігати демонтовані споруди. Відповідно, комунальні підприємства написали на управління житлово-комунального господарства клопотання про те, щоб вирішити питання з цим майном, яке перебуває довгий термін у них на зберіганні.  

Міський голова Рівного доручив підготувати проект рішення міському управлінню містобудування та архітектури. Як повідомив керуючий справами міськвиконкому Петро Середюк, міськвиконком розгляне цей проект у грудні.  

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень