Чи законно «переїхав» демонтований у Рівному МАФ

Розповідає заступник міського голови

Фото Назарія Іваніва із фб-сільноти РОВНО/РІВНЕ

МАФ, який прибрали з тротуару в районі 12 школи, знову торгує на вулицях міста. Тепер його побачили на Гагаріна біля ТЦ «Чайка». Нагадаємо, що власник кіоска "Парасолі - Окуляри - Рукавички" не дав комунальникам так просто забрати своє майно.

Справа дійшла до виклику поліцейських. Утім споруду все одно забрали на територію Тресту зеленого господарства. Що чекає на цей кіоск тепер, розповідає заступник міського голови Віталій Герман:

Це приватна територія. Стоянка навпроти торгового центру «Чайка». Ділянка перебуває у приватній власності, тож немає нічого страшного, що він там стоїть. Це ж не на тротуарі. Якщо є погодження власника, будь ласка, хай розміщується.

До слова, власник забрав цей кіоск з території тресту на наступний день після конфіскації. Заступник міського голови каже, що міська влада й надалі продовжить боротися з незаконними кіосками. Де саме очікується черговий демонтаж – чиновник не каже, тож на порушників закону чекає несподіваний візит комунальників.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Теги: МАФи
Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень