На Майдані Незалежності рівняни разом кричатимуть «СтопПутін»

Акція проводиться по всьому світу

До всесвітньої акції #StopPutinsWarInUkrainе жителі міста Рівного долучаться в суботу, 21 січня. Захід пройде о 13:00 на Майдані Незалежності. Також у рамках акції відбудеться богослужіння УПЦ КП.

Організацією зборів у Рівному займається громадська організація «ДІЯ». Це робиться з метою достукатися до світових політиків, аби ті зі свого боку посилили вплив на РФ, кажуть активісти.  

Ми мусимо достукатися до всіх світових дипломатичних інстанцій, до урядів країн, що формують світову політику, щоб за допомогою санкцій та інших превентивних заходів спільно змусити ворога відступити.

Акція #StopPutinsWarInUkrainе проводиться вже вдруге. Вперше «СтопПутін» кричали 14 жовтня 2016 року в 60 країнах світу.

Учасники протесту вимагають вивести з території України (включно з Кримом) всі російські окупаційні війська, відновити повний контроль над державним кордоном з боку України у всій зоні конфлікту та негайно звільнити всіх заручників і незаконно утримуваних осіб.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень